VALIKKO

Yhteystiedot

Yleisissä asioissa voit lähettää sähköpostia osoitteeseen popcult@popcult.fi, josta viesti ohjataan asiaa hoitavalle henkilölle. Vastaamme kaikkiin sähköposteihin! Mikäli et saa vastausta viikon kuluessa, koita lähettää viestisi uudestaan tai ota meihin yhteys Facebookin tai Twitterin kautta.

Popcult Day 2018 -tiimi

Pääjärjestäjä

Reettis Pulkkinen
reettis.pulkkinen@popcult.fi

Ohjelma

Reettis Pulkkinen
reettis.pulkkinen@popcult.fi

Kunniavieraat

Vili Äijö
ohjelma@popcult.fi

Myyntipöydät

Riikka Haapanen
riikka.haapanen@popcult.fi

Sponsorit

Vili Äijö
vili.aijo@popcult.fi

Työvoima

Saara Tuomisto
saara.tuomisto@popcult.fi

Taidekuja

Emilia Musturi
emilia.musturi@popcult.fi

Lipunmyynti

Veera Ruotsalainen
liput@popcult.fi

Info

Sofia Sjöblom

popcult@popcult.fi

Yhdistyspöydät ja sidosryhmät

Jenni Väyrynen
jenni.vayrynen@popcult.fi

Greenroom

May Nevanlinna

may.nevanlinna@popcult.fi

Valokuvaus ja taltiointi

Mira Strengell
mira.strengell@popcult.fi

Nettisivut

Johannes Siipola
johannes.siipola@popcult.fi

Tekniikka

Riku Vuorela
riku.vuorela@popcult.fi

Turvallisuus

Mette Pesonen
mette.pesonen@popcult.fi

Graafikko

Emilia Musturi & Seena